Kategorie

Promocje

Tagi

Informacje

Lista produktów producenta: Spofa Dental

SpofaDental a.s. jest znanym producentem materiałów stomatologicznych. Firma należy do grupy Sybron Dental Specialties, która jest częścią korporacji Danaher Corporation.

Produkty SpofaDental a.s. sprzedawane są przez ponad 180 dystrybutorów, w 57 krajach na całym świecie. Największymi odbiorcami naszych materiałów są lekarze w krajach Europy Centralnej i Wschodniej. Firma postępuje zgodnie z zasadami Lean Manufacturing i nieustannie dąży do ulepszania produktów i procesu obsługi klientów, bazując na ponad 80-cio letniej historii sukcesu.


Bieżący rok przyniósł przełomowe wydarzenie w świecie stomatologii - połączenie dwóch firm SpofaDental i Pentron Clinical. SpofaDental nadal pozostanie dostawcą szerokiego portfolio produktów stanowiących kompleksowe rozwiązanie dla lekarzy i techników dentystycznych w zakresie zębów do protez, żywic laboratoryjnych, mas osłaniających i materiałów technicznych. Produkty z tych grup nadal pozostaną pod marką SpofaDental.


Gama produktów do gabinetów stomatologicznych - masy wyciskowe, kompozyty, cementy, systemy wiążące, materiały tymczasowe i produkty do kontroli zakażeń krzyżowych - wzbogaci się o nowe, innowacyjne materiały i będzie sprzedawana pod marką Pentron.


SpofaDental i Pentron połączyły siły. Jest to związek dwóch wiodących marek, które wyznaczają nowe standardy jakości na rynku materiałów i narzędzi stomatologicznych. Gabinety stomatologiczne stają się coraz bardziej rozwinięte i zaawansowane technicznie, zatem potrzeby dzisiejszego rynku wykraczają daleko poza produkty innowacyjne - jesteśmy nową marką, która doskonale rozumie ten problem. Z filozofią 'wartość ponad cenę', firmy SpofaDental i Pentron podejmują zobowiązanie dogłębnego poznania potrzeb dentystów i tego, co najbardziej liczy się w ich gabinetach. W ten sposób ustaliliśmy całkowicie nową postawę firmy - aspirującą, by stać się najlepszym i najbardziej zaufanym partnerem dla dentystów.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów