Dezynfekcja i sterylizacja

Promocje

Tagi

Ostatnio przeglądane

Informacje

Aniosyme DD1 1L

Nowy

Aniosyme DD1

Dezynfekcja narzędzi

to bardzo skuteczny i wydajny preparat do dezynfekcji narzędzi i powierzchni. Jest to preparat do manualnej dezynfekcji i mycia zanieczyszczonych narzędzi takich jak: narzędzia chirurgiczne, endoskopz cyz inne wyrobz medyczne. Nadaje się też do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych czy fryzjerskich.

UWAGA !!!!
PRODUKT AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Więcej szczegółów

82,41 zł

Więcej informacji

Aniosyme DD1 to niezwykle skuteczny i wydajny preparat, przeznaczony do dezynfekcji różnego rodzaju narzędzi i przedmiotów, a także powierzchni. Jego skoncentrowana formuła sprawia, że opakowanie o pojemności 1l wystarcza na przygotowanie aż 200 l roztworu. Ze względu na swoje właściwości dezynfekujące, jest używany nie tylko w gabinetach lekarskich, dentystycznych i ortodontycznych, ale również w zakładach fryzjerskich oraz kosmetycznych.

Preparat Aniosyme DD1 1L - wysoka skuteczność działania

Ze względu na neutralne pH, środek jest zupełnie bezpieczny dla narzędzi i powierzchni. Ponadto skutecznie chroni sprzęt przed korozją i może być wykorzystywany m.in. w myjkach ultradźwiękowych. Produkt Aniosyme DD1 1L wykazuje silne działanie bakteriobójcze, prątkobójcze oraz grzybobójcze, dzięki czemu wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem. Co więcej, połączone działanie trzech enzymów skutecznie eliminuje także wirusy.

Aniosyme DD1 1L - wysoka wydajność w atrakcyjnej cenie

Preparat do dezynfekcji Aniosyme DD1 1L dostępny w ofercie Paramedica, charakteryzuje się długim czasem aktywności oraz krótkim czasem działania, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wydajny i komfortowy w użytkowaniu. Skorzystaj z szerokiej oferty naszego sklepu. Zapewniamy niskie ceny oraz profesjonalne doradztwo.

Aniosyme posiada szerokie spektrum biobójcze: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy. Do prawidłowego działania wystarczy niewielkie stężenie roztworu. Z 1 litra koncentratu można uzyskać 200 litrów roztworu. Jest bardzo ekonomiczny w użyciu. Dzięki działaniu detergentów oraz kompleksu trójenzymatycznego szybko i skutecznie usuwa biofilm jak i ma doskonałe właściwości myjące. Świetnie rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne. Roztwór posiada neutralne pH. Chroni narzędzia przed korozją. Wyrób medyczny klasy IIb.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: