Dezynfekcja i sterylizacja

Promocje

Tagi

Ostatnio przeglądane

Informacje

Enzymex Medilab - Zamiennik Aniosyme DD1 1L

Nowy

Enzymex

Dezynfekcja narzędzi

to bardzo skuteczny i wydajny preparat do dezynfekcji narzędzi i powierzchni. Jest to preparat do manualnej dezynfekcji i mycia zanieczyszczonych narzędzi takich jak: narzędzia chirurgiczne, endoskopz cyz inne wyrobz medyczne. Nadaje się też do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych czy fryzjerskich.

Więcej szczegółów

82,41 zł

Więcej informacji

Enzymex to niezwykle skuteczny i wydajny preparat, przeznaczony do dezynfekcji różnego rodzaju narzędzi i przedmiotów, a także powierzchni. Jego skoncentrowana formuła sprawia, że opakowanie o pojemności 1l wystarcza na przygotowanie aż 200 l roztworu. Ze względu na swoje właściwości dezynfekujące, jest używany nie tylko w gabinetach lekarskich, dentystycznych i ortodontycznych, ale również w zakładach fryzjerskich oraz kosmetycznych.

Wysoka skuteczność działania

Ze względu na neutralne pH, środek jest zupełnie bezpieczny dla narzędzi i powierzchni. Ponadto skutecznie chroni sprzęt przed korozją i może być wykorzystywany m.in. w myjkach ultradźwiękowych. Produkt wykazuje silne działanie bakteriobójcze, prątkobójcze oraz grzybobójcze, dzięki czemu wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem. Co więcej, połączone działanie trzech enzymów skutecznie eliminuje także wirusy.

Wysoka wydajność w atrakcyjnej cenie

Preparat do dezynfekcji dostępny w ofercie Paramedica, charakteryzuje się długim czasem aktywności oraz krótkim czasem działania, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wydajny i komfortowy w użytkowaniu. Skorzystaj z szerokiej oferty naszego sklepu. Zapewniamy niskie ceny oraz profesjonalne doradztwo.

Enzymex posiada szerokie spektrum biobójcze: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy. Do prawidłowego działania wystarczy niewielkie stężenie roztworu. Z 1 litra koncentratu można uzyskać 200 litrów roztworu. Jest bardzo ekonomiczny w użyciu. Dzięki działaniu detergentów oraz kompleksu trójenzymatycznego szybko i skutecznie usuwa biofilm jak i ma doskonałe właściwości myjące. Świetnie rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne. Roztwór posiada neutralne pH. Chroni narzędzia przed korozją. Wyrób medyczny klasy IIb.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: