Wybielanie

Promocje

Tagi

Ostatnio przeglądane

Informacje

Opal dam

OP-DA

Nowy

Opal Dam to ochronna, światłoutwardzalna żywica oparta na bazie metyloakrylanu; odbija światło i dobrze przylega do tkanek. Właściwości żywicy Opal Dam zapewniają ochronę tkanek miękkich przed działaniem innych preparatów. 

Więcej szczegółów

33,33 zł

Więcej informacji

OpalDam green - Opal Dam Ultradent

OpalDam to światłoutwardzalna żywica przeznaczona do efektywnej ochrony tkanek miękkich i szkliwa. Zapobiega szkodliwemu oddziaływaniu innych preparatów i jest bardzo łatwa w aplikacji. OpalDam Ultradent powstał na bazie metyloakrylanów. Ma kolor zielony, jednak po skończonym zabiegu można go bezproblemowo usunąć. Doskonale schodzi również z kłopotliwych miejsc takich jak podcięcia i przestrzenie międzyzębowe.

Jak używać żywicy OpalDam Ultradent? Po aplikacji należy utwardzić ją przez 20 sekund korzystając ze światła lampy polimeryzacyjnej. Później wystarczy ściągnąć preparat z dziąseł w jednym lub kilku większych kawałkach. Wygodna formuła i bezproblemowe usuwanie sprawiają, że cały proces nie trwa zbyt długo i skraca przebieg każdego zabiegu.

Produkt do wielu zastosowań. Kiedy używać OpalDam Green ?

Lekarze sięgają po OpalDam Green zwłaszcza przy wybielaniu zębów za pomocą Opalescence Boost. Żywica jest stosowana także przy wytrawianiu porcelany i mikroabrazji szkliwa. Produkt doskonale sprawdza się więc jako warstwa ochronna przy zabiegach z użyciem wytrawiacza do porcelany i piaskarki. Jest wygodny w obsłudze, odbija światło i świetnie przylega do tkanek.

To częsty wybór dentystów, którym zależy na wysokiej efektywności, a jednocześnie na wygodnej aplikacji i łatwym usuwaniu żywicy. OpalDam Ultradent jest dostępny w asortymencie Paramedico od ręki w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


  • Żywica Opal Dam jest łatwa w aplikacji.
  • Opal Dam utwardza się światłem lampy polimeryzacyjnej przez 20 sekund.
  • Żywica Opal Dam łatwo odchodzi od dziąsła w jednym lub kilku większych kawałkach.
  • Opal Dam można używać do ochrony dziąseł i szkliwa przy zabiegach z użyciem piaskarki i  wytrawiacza do porcelany.

9 innych produktów w tej samej kategorii: