Wybielanie

Promocje

Tagi

Ostatnio przeglądane

Informacje

Opalescence Endo

Nowy

Opalescence Endo – Ultradent USA

  • oparty na 35% nadtlenku wodoru
  • bardzo wygodna aplikacja ze strzykawki
  • termin ważności dwa lata

Więcej szczegółów

133,33 zł

Więcej informacji

Opalescence Endo Whitening 35

Opalescence Endo Ultradent to gęsty, żelowy produkt służący do wybielania zębów martwych, czyli przeleczonych endodontycznie. Jego skład opiera się na 35% nadtlenku wodoru (perhydrol). Usuwa przebarwienia i zapewnia zadowalające efekty estetyczne bez konieczności leczenia protetycznego. Najmocniejsze strony preparatu to łatwa aplikacja ze strzykawki, wydajność (2-letni termin ważności) i skuteczność. Z pomocą Opalescence Endo 35 wybielanie jest nie tylko efektywne, ale również w 100% bezpieczne.

Opalescence Endo Whitening – łatwa aplikacja i skuteczne wybielanie

Zabieg należy przeprowadzać z zastosowaniem wkładki dokomorowej metodą walking bleach. Sposób użycia jest bardzo prosty: preparat nakłada się do komory zęba i zamyka cementem tymczasowym, a następnie pozostawia do obserwacji na 3 do 5 dni. Po tym czasie można ocenić postępy wybielania.

Ogromne znaczenie ma fakt, że Opalescence Endo Whitening posiada aktywną formułę uwalniania substancji czynnej wraz ze środkiem nawadniającym. Dzięki temu ząb pozostaje tak samo wytrzymały, jak przed przeprowadzeniem zabiegu. Jeżeli szukasz produktu, który daje świetne efekty i jednocześnie nie wpływa na trwałość zęba, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Opalescence Endo to doskonały materiał do wygodnego, skutecznego i bezpiecznego wybielania zębów martwych (przeleczonych endodontycznie) metodą wewnętrzną za pomocą wkładki dokomorowej metodą „walking bleach”. Umożliwia osiągnięcie dobrego efektu estetycznego w przypadku przebarwionych martwych zębów bez agresywnego leczenia protetycznego.

Preparat jest w postaci gęstego żelu, który wygodną strzykawką z aplikatorem nakłada się do komory zęba i zamyka cementem tymczasowym. Preparat pozostawia się w komorze na 3 do 5 dni i obserwuje efekt.

Aktywna formuła uwalniania substancji czynnej współdziała ze środkiem nawadniającym, co sprawia, że ząb jest tak samo wytrzymały po zabiegu wybielania, jak i przed wybielaniem.

UWAGA. Preparat ma termin ważności dwa lata, przy przechowywaniu w lodówce, co sprawia, że jest bardzo ekonomiczny w użyciu i wystarczy do wybielenia wielu zębów. Preparat Opalescence Endo oparty jest na 35% nadtlenku wodoru (perhydrol).

UWAGA. Po zakończeniu wybielania należy odczekać dwa tygodnie przed wykonaniem wypełnień z wykorzystaniem systemów wiążących

9 innych produktów w tej samej kategorii: