Wybielanie

Promocje

Tagi

Ostatnio przeglądane

Informacje

Opalescence Boost

Nowy

Opalescence Boost – Ultradent USA

  • 40% nadtlenek wodoru zapewnia szybki efekt kuracji w ciągu jednej wizyty w  gabinecie
  • chemiczna aktywacja – niepotrzebne dodatkowe naświetlanie preparatu
  • baza i aktywator w osobnych strzykawkach, co zapewnia świeży preparat do każdego zabiegu

Więcej szczegółów

86,11 zł

Więcej informacji

Opalescence Boost Teeth Whitening 40

Opalescence Boost Ultradent to produkt przeznaczony do szybkiego i bezpiecznego wybielania zębów. Efekty są widoczne natychmiast, już po jednej wizycie w gabinecie. Najważniejszym składnikiem Opalescence Boost Whitening jest 40% perhydrolu, który efektywnie odbarwia i wybiela tkankę zębową. W opakowaniu znajdują się dwie strzykawki: przezroczysta z aktywatorem i czerwona z preparatem właściwym. Przed zastosowaniem wystarczy wymieszać obie substancje, wkręcając jedną strzykawkę w drugą.

Opalescence Boost 40 – szybki efekt bez uszkadzania szkliwa

Opalescence Boost Teeth Whitening aktywuje się chemicznie. Nie wymaga korzystania z nakładek i światła, przez co jest łatwy i wygodny w użyciu. Poza wysoką efektywnością i aktywnością utleniającą produkt cechuje się również neutralnym pH na poziomie 0,7. Dzięki temu nie niszczy szkliwa. Opalescence Boost 40 jest również wyjątkowo wydajny - po zmieszaniu może być przechowywany w lodówce co najmniej przez 10 dni. W zestawie znajduje się dodatkowo światłoutwardzalna żywica Opal Dam służąca do ochrony tkanek miękkich.

Opalescence  Boost umożliwia wybielenie zębów w ciągu jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym szybko i bezpiecznie, bez użycia nakładek. Opalescence  Boost jest aktywowanym chemicznie, opartym na 40% perhydrolu żelem do profesjonalnego wybielania i odbarwiania tkanki zębowej w gabinecie stomatologicznym. Chemiczna aktywacja Opalescence  Boost umożliwia osiągnięcie maksymalnej efektywności środka wybielającego, a dodatkowa aktywacja światłem nie jest konieczna. Dzięki neutralnemu pH (7,0) i maksymalnej aktywności utleniającej jest wysoce efektywny i jednocześnie nie uszkadza szkliwa.

Jakkolwiek wymaga przechowywania w lodówce, to jednak dzięki chemicznej aktywacji jest stosunkowo mało wrażliwy na podwyższoną temperaturę w trakcie transportu. Preparat Opalescence Boost składa się z dwóch strzykawek: 
– aktywatora w małej przezroczystej strzykawce oraz bazy
– właściwego preparatu opartego na perhydrolu w czerwonej strzykawce. Opalescence Xtra Boost jest gotowy do użycia bezpośrednio po zmieszaniu. Strzykawki z bazą i aktywatorem są dostosowane do połączenia ze sobą przez wkręcenie jednej w drugą. Mieszanie nie grozi rozlaniem preparatu, jest bardzo wygodne. Należy zwrócić uwagę, aby bardzo dokładnie skręcić strzykawki ze sobą. Preparat należy kilkanaście razy przepychać z jednej strzykawki do drugiej tak, aby baza z aktywatorem dokładnie się wymieszała. Po zmieszaniu Opalescence Boost pozostaje w czerwonej strzykawce; do aplikacji używa się końcówek Black Mini lub Black Micro FX. Opalescence Boost zachowuje właściwości co najmniej 10 dni po zmieszaniu przy przechowywaniu w lodówce. Taki sposób pakowania preparatu pozwala na zapewnienie świeżego, wysoce aktywnego produktu przy każdym zabiegu.

Do ochrony tkanek miękkich używa się światłoutwardzalnej żywicy Opal Dam załączonej do zestawu.

Opalescence Boost można używać jako samodzielnej metody wybielania lub w połączeniu z wybielaniem nakładkowym preparatami Opalescence. Jeśli podczas wybielania występują objawy nadwrażliwości, można wówczas zastosować preparat Ultra EZ (prod. Ultradent) zawierający azotan potasu i związki fluoru

UWAGA ! PAMIĘTAJ!

  • Wyrób przeznaczony do sprzedaży wyłącznie lekarzom dentystom.
  • W każdym cyklu stosowania pierwsze zastosowanie przez lekarza dentystę lub pod jego bezpośrednim nadzorem, o ile zapewnia to równoważny poziom bezpieczeństwa.
  • Następnie wyrób wydaje się konsumentowi do dokończenia cyklu stosowania.
  • Nie stosować u osób w wieku poniżej 18 lat.

Decydując się na zakup produktów na niniejszej aukcji, konsument równocześnie oświadcza, że prześle sprzedającemu oświadczenie że  preparat stanowi część kuracji rozpoczętej pod bezpośrednim nadzorem lekarza stomatologa lub, sam jest lekarzem stomatologiem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii: