O nas

Paramedico

Firma Medius powstała w 1997 roku. Od ponad 10 lat zajmujemy się zaopatrzeniem gabinetów dentystycznych, lekarskich oraz pracowni protetycznych. Naszymi klientami są zarówno jednoosobowe praktyki stomatologiczne, NZOZy, jak i duże przychodnie.
W 2017r. powstała marka Paramedico, która promuje sprzedaż internetową naszych produków.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby wiodących światowych firm z branży (takich jak: 3M Espe, Ivoclar-Vivadent, Kerr-Have, GC), jak i producentów krajowych, np. Poldent, Wiedent, Dentex i wielu innych.
Niezależnie od stałej oferty realizujemy także indywidualne zamówienia naszych klientów, starające sie maksymalnie ułatwić Państwu zaopatrzenie w potrzebne materiały.
Aby zaznajomić Państwa z naszymi produktami i nowościami oferowanymi przez naszych dostawców organizujemy również kursy dydaktyczne honorowane przez Okręgowe Izby Lekarskie opatrzone "punktami szkoleniowymi".
Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu obdarzać będziecie nas Państwo swoim zaufaniem, co zdopinguje nas do jeszcze lepszej pracy, i w efekcie przyczyni się do wzrostu zadowolenia zarówno Państwa, jak i Waszych pacjentów.

Śledź nas na Facebooku