Profilaktyka

Promocje

Tagi

Ostatnio przeglądane

Informacje

Pasta Tooth Mousse

Nowy

Biodostępny wapń i fosforan.
Remineralizujący bezcukrowy krem do stosowania miejscowego na zęby zawierający kompleks RECALDENT CPP-ACP

Więcej szczegółów

49,07 zł

Więcej informacji

Pasta do zębów Tooth Mousse to specjalistyczny produkt przeznaczony do higieny jamy ustnej, zawierający m.in. biodostępny wapń i fosfor. Głównym składnikiem jest RECALDENT, który odpowiada za zahamowanie demineralizacji szkliwa, a ponadto pozytywnie wpływa również na jego odbudowę. Pasta do zębów GC Tooth Mousse jest przeznaczona m.in. dla osób, które cierpią na nadwrażliwość zębów. Dzięki szybkiemu zamykaniu kanalików zębinowych eliminuje ból związany ze spożywaniem zimnych, gorących lub słodkich napojów i potraw.

Pasta Tooth Mousse - najważniejsze zalety

Produkt jest pozbawiony cukrów i innych zbędnych dodatków. Stosując systematycznie pastę do zębów Tooth Mousse, ograniczasz do minimum ryzyko wystąpienia próchnicy. Ponadto, pasta zapewnia nie tylko podwyższoną ochronę przed kwasami, ale również przyczynia się do wybielenia zębów. Co więcej, hamuje i cofa proces powstawania plam na zębach, które często są wynikiem różnego rodzaju zabiegów, a także leczenia ortodontycznego.

Szeroki wybór i niskie ceny

Pasta GC Tooth Mousse jest szczególnie polecana osobom po zabiegach wybielających zęby, a także po usuwaniu kamienia. Dzięki swoim ochronnym właściwościom idealnie nadaje się również po fluoryzacji, piaskowaniu oraz oczyszczaniu korzeni. W naszej ofercie znajdziesz aż pięć różnych smaków, w tym ziołowy i owocowy. Zadbaj o swoje zęby razem z Paramedico. Zapewniamy szeroki wybór profesjonalnych produktów w atrakcyjnych cenach.

10 innych produktów w tej samej kategorii: