Wybielanie

Promocje

Tagi

Ostatnio przeglądane

Informacje

Opalescence GO - Szybkie i łatwe wybielanie

Nowy

Opalescence Go 6% - Fabrycznie napełnione nakładki wybielające - nadtlenek wodoru

Opakowanie: Duże opakowanie 10 nakładek 

UWAGA GRATIS
Pasta opalescence - do pielęgnacji zębów po zabiegu wybielania dla lepszego efektu oraz utrwalenia wybielania.

Więcej szczegółów

217,59 zł

Więcej informacji

Opalescence GO to specjalistyczny produkt wybielający, którego aktywnym składnikiem jest nadtlenek wodoru. Dzięki nowoczesnej strukturze nakładki idealnie dopasowują się do uzębienia każdego pacjenta. Co więcej, produkt jest w pełni gotowy do użycia tuż po wyjęciu z opakowania. Nie trzeba wykonywać żadnych wycisków, dzięki czemu cały zabieg staje się szybki i przede wszystkim komfortowy dla pacjenta.

Nakładki Opalescence Go - szybkie i skuteczne wybielanie zębów

Głównymi składnikami żelu, który znajduje się w nakładkach, są fluor i azotan potasu. Substancje wykazują działanie przeciwpróchnicze, ochronne, a także ograniczające nadwrażliwość zębów. Produkt Opalescence Go wyróżnia się dyskretnym wyglądem i wysokim komfortem użytkowania, dzięki czemu w żaden sposób nie przeszkadza w codziennych czynnościach. Nakładek należy używać od 60 do 90 minut każdego dnia, przez okres od 5 do 10 dni. Warto wspomnieć, że Opalescence Go stosuje się zarówno do szybkiego i efektywnego wybielania zębów, jak i do długotrwałego utrzymywania efektów wybielenia.

Opalescence Go - sprawdź naszą ofertę

Nakładki stosuje się do błyskawicznego usuwania przebarwień na zębach powstających w wyniku m.in. picia kawy, herbaty, alkoholu i palenia tytoniu. W ofercie Paramedico znajdziesz produkt Opalescence Go cechujący się melonowym i miętowym smakiem oraz zapachem. Chcesz zadbać o swoje zęby? Skorzystaj z szerokiej oferty Paramedico. Zapewniamy szeroki wybór profesjonalnych produktów najwyższej jakości, atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo.

UWAGA!

Opalescence GO 6% jest produktem profesjonalnym, który jest przeznaczony tylko dla stomatologów. Procesu wybielania należy dokonywać pod opieką wykwalifikowanego Stomatologa.

Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 października 2012 r. - zmieniającego rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków (Dz. U. poz. 1185) dot. stosowania nadtlenku wodoru (i związków go uwalniających); niniejszy produkt zakupić może WYŁĄCZNIE lekarz stomatolog, po okazaniu numeru wykonywania zawodu oraz numeru identyfikacji podatkowej. Do transakcji obowiązkowym dokumentem sprzedaży będzie faktura VAT.

Nowa, unikalna nakładka UltraFit zapewnia wyjątkowo wygodne dopasowanie i łatwo dostosowuje się do indywidualnego uśmiechu pacjenta. Zasięg nakładki od zęba trzonowego do zęba trzonowego zapewnia styczność żelu z większą liczbą zębów bocznych.

Żel wybielający Opalescence zawiera PF (azotan potasu i fluor). Wykazano, że azotan potasu pomaga zmniejszać nadwrażliwość. Wykazano, że fluor pomaga zmniejszać próchnicę i wzmacniać szkliwo. Wspólnie przyczyniają się do poprawy ogólnego stanu zębów.

Noś nakładkę przez 60–90 minut przez 5–10 dni;
Wygodne, fabrycznie napełnione nakładki można zakładać od razu po wyjęciu z opakowania
Optymalna ilość żelu umożliwia łatwe oczyszczenie po wybielaniu
Zastosowanie

Opalescence Go jest zalecany do podstawowego wybielania zębów. Bez wykonywania wycisków i modeli oraz bez pracy laboratorium, Opalescence Go stanowi idealne uzupełnienie wcześniejszego zabiegu wybielania.


stomatologia, meble do gabinetów, dentysta, kosmetyki,

stomatologia, meble do gabinetów, dentysta, kosmetyki,

 

Substancja czynna: Nadtlenek wodoru 6% 

UWAGA ! PAMIĘTAJ!

  • Wyrób przeznaczony do sprzedaży wyłącznie lekarzom dentystom.
  • W każdym cyklu stosowania pierwsze zastosowanie przez lekarza dentystę lub pod jego bezpośrednim nadzorem, o ile zapewnia to równoważny poziom bezpieczeństwa.
  • Następnie wyrób wydaje się konsumentowi do dokończenia cyklu stosowania.
  • Nie stosować u osób w wieku poniżej 18 lat.

Decydując się na zakup produktów na niniejszej aukcji, konsument równocześnie oświadcza, że prześle sprzedającemu oświadczenie że  preparat stanowi część kuracji rozpoczętej pod bezpośrednim nadzorem lekarza stomatologa lub, sam jest lekarzem stomatologiem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii: